ברוכים הבאים למשרד עו”ד רן בצלאל

אנו מאמינים שליווי וייעוץ משפטי אינם מותרות או צעד “אין-ברירה” השמור לרגעי משבר. מדובר בשירות חיוני וחשוב בכל צומתimg_5701

בחיים ועליו להיות נגיש לכל אדם ולכן חשוב לנו לספק ללקוחותינו קשת רחבה של נושאים, בהם משרדינו מטפל באופן יעיל והוגן.

 

היחס האישי, המקצועי והמסור ללקוחותינו הוא חלק בלתי נפרד מה- DNA של משרדינו, בזה נמדדת איכותו של הייעוץ המשפטי ואלה עקרונות שלא ניתן להתפשר עליהם מבחינתנו.

 

אחד מהיתרונות של משרדינו הוא חשיבה משפטית “מחוץ לקופסא”. אנו יודעים כי סיום יעיל של מחלוקות משפטיות מצריך לפעמים פתרונות יצירתיים כגון גישור או פתרון סכסוכים בפשרה.

 

אנו סבורים כי נכון יותר להוות עבור לקוחותינו  ONE STOP SHOP  – ייעוץ משפטי מקיף לכל תחום ועניין, הכל במקום אחד. זוהי דרך המבטיחה שמירה על כלל האינטרסים של לקוחותינו, כך אנו מייעצים ופועלים.

 

משרדנו ‘רן בצלאל – עורך דין ומגשר’ מתפקד כ”משרד ללא נייר” ומרבה להשתמש בסביבה ממוחשבת מתקדמת כדי לעבוד ביעילות ובמקצועיות ולמען שמירה על איכות הסביבה.

למען הקהילה 

זכות הגישה לערכאות וזכותו של הפרט למצות את זכויותיו הינן זכויות חוקתיות יסודיות.

לצערנו הרב, אנו עדים לכך שלא כל אדם יכול לממן לעצמו ייצוג משפטי.

 

מהסיבה הזו, שמנו לעצמינו כמטרה לשתף את הניסיון והידיעה המשפטית שלנו כתרומה לקהילה בתקווה כי בכך אנו מסייעים,ולו במעט, בנגישות חברתית למשפט ולצמצום הפערים החברתיים בישראל. מלבד הלקוחות הפרטיים אנו מלווים גם לקוחות ללא תשלום שהופנו אלינו מלשכת עורכי הדין.

עו”ד רן בצלאל מתנדב ומעניק שירות מקצועי לאנשים פרטיים במסגרת תכנית שכר מצווה (PRO BONO) של לשכת עורכי הדין.

אתם מוזמנים לפגישה:

מגדל התאומים 1, קומה 10, רחוב ז’בוטינסקי 33 רמת גן. לבניין חניון בתשלום המשרת את לקוחות המשרד.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *