גישור

הנה כמה עובדות מצערות על מצב מערכת המשפט בישראל- השופטים והרשמים בבתי המשפט כורעים תחת נטל העומס ובאופן טבעי, מעצם היותם בני אדם, לא תמיד יש להם היכולת, הרצון או  הסבלנות לשבת על המדוכה בכל תביעה ותביעה כפי שהם היו רוצים לעשות במצב נורמלי.%d7%92%d7%99%d7%a9%d7%95%d7%a8

נוסיף לזה את אמות המידה ועקרונות הצדק שכל אחד מאיתנו מבקש לעצמו –לפעמים גם במחיר של עליית העלות על התועלת- וקיבלנו סחבת משפטית מיותרת.

פעמים רבות, התעקשות על ניהול הליכים משפטיים ארוכי-טווח בבתי המשפט לא משיגה את התוצאה המיוחלת ולעיתים הנזק העקיף אף עולה על התוצאה המשפטית בבחינת “הניתוח הצליח, אך החולה מת”.

מובן כי כל מקרה נבחן לגופו ולעיתים אין מנוס מניהול הליכים משפטיים יסודיים – עד למיצוי כל הזכויות של הלקוח, אך במקרים רבים  ניתן להשיג תוצאה טובה לא פחות בדרך של גישור ופתרון הסכסוך בהסכמה מחוץ לכותלי בית המשפט.

היתרונות הבולטים של פתרון סכסוכים בדרך זו הינם:

  •  חיסכון בכסף:  שכר טרחה ואגרות בית משפט
    •  חיסכון בזמן- אין צורך להמתין בממוצע כ- 3 שנים עד לקבלת פסק דין
    •  שמירה על בריאות הנפש – המתח והכעסים הנלווים בדיונים ובחקירות בבית המשפט וכל מה שמסביב            לזה, נחסכים בפתרון הסכסוך בדרך של פשרה או גישור.

משרדינו בעל ניסיון עשיר בפתרון סכסוכים בדרך של פשרה או גישור וליווה עשרות לקוחות עסקיים ופרטיים לשביעות רצון מלאה במחצית מהזמן ובאווירה חיובית ומקדמת. דרך זו לפתרון מחלוקות מומלצת תמיד כאופציה הראשונה ללקוחותינו.